Koolitused

Siit leiad info minu poolt pakutavate koolituste kohta.


“Storytellingu saladused: kuidas saada meisterlikuks jutuvestjaks”

Kas teadsid, et kui edastad oma idee läbi loo jutustamise, on sinu sõnum kuni 22 korda meeldejäävam faktipõhisest info edastamisest?

Kui sina oled juht, lapsevanem, sisulooja, digiturundaja, müügiesindaja, influencer, esineja, blogija, klienditeenindaja, giid, toimetaja või hooliv kolleeg…

…ning sa soovid arendada oma oskust äratada inimestes kohest tähelepanu, hoida neis põnevust ning anda neile oma sõnum edasi nii…

…et sellel on tugev emotsionaalne mõju…

…siis osale minu 1-päevasel jutuvestmise koolitusel, kus õpid:

✅ 𝐌𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐬𝐭𝐨𝐫𝐲𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐠𝐮 𝐦𝐚𝐚𝐢𝐥𝐦𝐚𝐦𝐞𝐢𝐬𝐭𝐫𝐢𝐭𝐞 𝐡𝐢𝐧𝐧𝐚𝐧𝐠𝐮𝐥 𝐧𝐫 𝟏 𝐤𝐨̃𝐢𝐠𝐞 𝐨𝐥𝐮𝐥𝐢𝐬𝐞𝐦 𝐚𝐬𝐩𝐞𝐤𝐭 𝐮̈𝐡𝐞 𝐭𝐨̃𝐞𝐥𝐢𝐬𝐞𝐥𝐭 𝐬𝐮̈𝐝𝐚𝐧𝐭𝐩𝐮𝐮𝐝𝐮𝐭𝐚𝐯𝐚 𝐥𝐨𝐨 𝐩𝐮𝐡𝐮𝐥.
Juba üksi seda saladust teades võid koheselt hakata rääkima kordades mõjukamaid lugusid kui 99% inimestest. See võimaldab sul võita inimeste südamed kiirelt ja lihtsalt.

✅ 𝐌𝐢𝐥𝐥𝐢𝐬𝐞𝐝 𝐨𝐧 𝟒 𝐣𝐮𝐭𝐮𝐯𝐞𝐬𝐭𝐣𝐚 𝐭𝐮̈𝐮̈𝐩𝐢 𝐧𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐧𝐞𝐢𝐬𝐭 𝐨𝐧 𝐤𝐨̃𝐢𝐠𝐞 𝐞𝐟𝐞𝐤𝐭𝐢𝐢𝐯𝐬𝐞𝐦. Saad teada, millisest perspektiivist lugu jutustades oled kõige mõjukam inspireerija. Tänu sellele suuda võita inimese usalduse kõigest mõne minutiga.

✅ 𝐏𝐞𝐫𝐟𝐞𝐤𝐭𝐬𝐞 𝐥𝐨𝐨 𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐞𝐭𝐬𝐞𝐩𝐭: kuidas struktureerida isegi “mõttetut” lugu nii, et inimesed jääksid kuulama ning neile jääks meelde, mida sa räägid. Tänu sellele suudad igas olukorras lihtsa vaevaga luua inspireeriva ja mõjuka loo.

✅ 𝐊𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐚𝐥𝐮𝐬𝐭𝐚𝐝𝐚 𝐨𝐦𝐚 𝐥𝐨𝐨 𝐣𝐮𝐭𝐮𝐬𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐭 𝐧𝐢𝐢, et haarad kuulaja jäägitu tähelepanu koheselt.

✅ 𝐊𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐯𝐚̈𝐥𝐭𝐢𝐝𝐚 #𝟏 𝐤𝐨̃𝐢𝐠𝐞 𝐤𝐫𝐢𝐢𝐭𝐢𝐥𝐢𝐬𝐞𝐦𝐚𝐭 𝐣𝐮𝐭𝐮𝐯𝐞𝐬𝐭𝐦𝐢𝐬𝐞 𝐯𝐢𝐠𝐚, 𝐭𝐚̈𝐧𝐮 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞𝐥𝐞 𝐤𝐚𝐨𝐭𝐚𝐛 𝐤𝐮𝐮𝐥𝐚𝐣𝐚 𝐣𝐮𝐛𝐚 𝐞𝐬𝐢𝐦𝐞𝐬𝐞 𝟏𝟎 𝐬𝐞𝐤𝐮𝐧𝐝𝐢𝐠𝐚 𝐡𝐮𝐯𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐥𝐨𝐨 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐮. Nii suudad hoida kuulaja tähelepanu pikemalt ning panna teda kogema emotsionaalset reaktsiooni, mis tähendab, et suudad inimesi mõjutada lihtsama vaevaga.

✅ 𝐌𝐢𝐬 𝐨𝐧 𝐚𝐢𝐧𝐮𝐤𝐞 𝐭𝐞𝐚𝐝𝐮𝐬𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐭𝐨̃𝐞𝐬𝐭𝐚𝐭𝐮𝐝 𝐯𝐢𝐢𝐬, 𝐤𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐩𝐚𝐧𝐧𝐚 𝐤𝐮𝐮𝐥𝐚𝐣𝐚𝐭 𝐧𝐮𝐭𝐦𝐚, 𝐧𝐚𝐞𝐫𝐦𝐚 𝐯𝐨̃𝐢 𝐤𝐨𝐠𝐞𝐦𝐚 𝐦𝐮𝐮𝐝 𝐭𝐮𝐠𝐞𝐯𝐚𝐭 𝐞𝐦𝐨𝐭𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐚𝐥𝐬𝐞𝐭 𝐫𝐞𝐚𝐤𝐭𝐬𝐢𝐨𝐨𝐧𝐢 𝐬𝐢𝐧𝐮 𝐥𝐨𝐨 𝐣𝐮𝐭𝐮𝐬𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞 𝐚𝐣𝐚𝐥. See oskus annab sulle supervõime inimeste veenmiseks ning oma sõnumi meeldejäävaks tegemiseks. Ühtlasi suurendab see tõenäosust, et su lugu räägitakse edasi.

✅ 𝐍𝐞𝐮𝐫𝐨𝐭𝐞𝐚𝐝𝐥𝐚𝐬𝐭𝐞 𝐮𝐮𝐫𝐢𝐧𝐠: 𝐦𝐢𝐝𝐚 𝐤𝐮𝐮𝐥𝐚𝐣𝐚 𝐚𝐥𝐚𝐭𝐞𝐚𝐝𝐯𝐮𝐬 𝐭𝐞𝐠𝐞𝐥𝐢𝐤𝐮𝐥𝐭 𝐮̈𝐡𝐞𝐬𝐭 𝐥𝐨𝐨𝐬𝐭 𝐤𝐨̃𝐢𝐠𝐞 𝐫𝐨𝐡𝐤𝐞𝐦 𝐤𝐮𝐮𝐥𝐝𝐚 𝐭𝐚𝐡𝐚𝐛? Tänu sellele õpid looma lugusid, millega kuulajad suudavad lihtsasti samastuda. Nii suudad iga looga võita kuulaja tähelepanu, usalduse ja imetluse.

✅ 𝐊𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐥𝐮𝐠𝐮𝐝𝐞 𝐣𝐮𝐭𝐮𝐬𝐭𝐚𝐦𝐢𝐬𝐞 𝐚𝐛𝐢𝐥 𝐭𝐨̃𝐬𝐭𝐚 𝐨𝐦𝐚 𝐭𝐨𝐨𝐭𝐞 𝐯𝐨̃𝐢 𝐭𝐞𝐞𝐧𝐮𝐬𝐞 𝐯𝐚̈𝐚̈𝐫𝐭𝐮𝐬𝐭. See võimaldab sul oma töö eest küsida kordades rohkem raha ning säästa eesmärkide saavutamiseks kuluvat aega.

✅ 𝐌𝐢𝐥𝐥𝐢𝐧𝐞 𝐨𝐧 𝐤𝐨̃𝐢𝐠𝐞 𝐦𝐨̃𝐣𝐮𝐯𝐨̃𝐢𝐦𝐬𝐚𝐦 𝐣𝐚 𝐭𝐞𝐠𝐮𝐭𝐬𝐞𝐦𝐚 𝐩𝐚𝐧𝐞𝐯 𝐞𝐦𝐨𝐭𝐬𝐢𝐨𝐨𝐧, mida inimeses loo jutustamisega tekitada (𝒔𝒆𝒆 𝒆𝒊 𝒐𝒍𝒆 𝒔𝒆𝒆, 𝒎𝒊𝒔 𝒔𝒂 𝒂𝒓𝒗𝒂𝒅!)

✅ 𝐋𝐢𝐡𝐭𝐧𝐞 𝐭𝐞𝐡𝐧𝐢𝐤𝐚, 𝐤𝐮𝐢𝐝𝐚𝐬 𝐥𝐞𝐢𝐝𝐚 𝐣𝐚 𝐤𝐨𝐠𝐮𝐝𝐚 𝐥𝐨𝐨𝐯𝐚̈𝐚̈𝐫𝐢𝐥𝐢𝐬𝐢 𝐦𝐨𝐦𝐞𝐧𝐭𝐞 𝐨𝐦𝐚 𝐞𝐥𝐮𝐬𝐭. Tänu sellele muutuvad sinu lood kordades inspireerivamaks ning hakkad enda elu nägema läbi tähendusrikkama perspektiivi. See suurendab sinu rahulolu eluga isegi kui väljakutsed on rasked.—

Tänu tugevale jutuvestmise oskusele:

✅ Teenid rohkem raha, sest suudad paremini müüa ennast ja oma ideed
✅ Saavutad suurema populaarsuse kiiremini, sest inimesed tahavad kuulda sinu lugusid
✅ Säästad aega, sest suudad inimesi veenda efektiivsemalt ja kiiremini
✅ Vähendad töökoormust, sest suudad efektiivsemalt veenda inimesi, et oma töökoormust jagada või vähendada—

Austatud enesearendaja,

Kui sa oled nagu mina, kelle igapäevane elu on täis suhtlust erinevate inimestega, siis ilmselt tead kuivõrd elumuutev ja tähendusrikas mõju on oskusel inimesi veenda, inspireerida või õpetada.Tänapäeva maailma peamiseks probleemiks on kuulajas või lugejas huvi tekitamine, tema tähelepanu hoidmine ning tema usalduse võitmine.Oma idee või sõnumi edasi andmine ei ole kahjuks nii lihtne kui esmapilgul tundub.Igav faktipõhine või abstraktne idee esitamine ei tekita kuulajas piisaval määral emotsionaalset reaktsiooni, et mõjutada tema otsuseid või käitumist.Teadatuntud tõde on ju see, et inimene teeb otsuse ikkagi kõigepealt emotsiooni pealt ning alles siis õigustab endale loogikaga ära, miks tema otsus on hea otsus.Kui sa oma kommunikatsiooniga inimeses emotsioone äratada ei suuda, pead tagajärjena kulutama kordades rohkem aega, närvirakke ja raha, et saavutada oma elus olulisi eesmärke.Õnneks on aga olemas üks mõjuvõimas oskus.Selleks oskuseks on storytelling ehk lugude jutustamine.Storytellingu efektiivne kasutamine võimaldab sul teenida rohkem raha, säästa aega, vältida pingutust, tunda end rohkem armastatuna, koguda kiiret populaarsust ning teha oma elu mugavamaks.Kui soovid arendada enda storytellingu oskust kõige lihtsamal ja kiiremal viisil ning võimalikult lühikese ajaga, tule minu koolitusele “Storytellingu saladused”!

Mina olen koolitaja Jüri Preobrazenski ja ma tean, kuivõrd ebameeldiv võib olla tunne, kui sul on väga hea idee, aga vaatamata sinu pingutustele ei võta kuulaja seda omaks.

Ma olen seda elu jooksul kogenud palju. Eriti aegadel, kui:

✦ vahendasin 7 aasta jooksul kinnisvaratehinguid alates 40 eurosest garaažiüürist kuni mitme miljoni euroni ulatuvate kinnisvarainvesteeringute müükideni
✦ juhtisin 15 liikmelist müügimeeskonda saavutama oma turusektoris seniolematuid rekordeid
✦ koolitasin meeskondi erinevates organisatsioonides ning esinesin tuhandete inimeste eesSelle kõige saavutamiseks olen kulutanud aastaid oma elust, et arendada oma jutuvestmise oskust. Sellel koolitusel annan edasi kõige olulisemad jutuvestmise saladused, mida õppinud olen.

✅ 𝐒𝐢𝐢𝐧 𝐨𝐧 𝐨𝐬𝐚𝐥𝐞𝐣𝐚𝐭𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐚𝐫𝐞 𝐞𝐞𝐥𝐦𝐢𝐬𝐞 𝐬𝐭𝐨𝐫𝐲𝐭𝐞𝐥𝐥𝐢𝐧𝐠𝐮 𝐤𝐨𝐨𝐥𝐢𝐭𝐮𝐬𝐞 𝐤𝐨𝐡𝐭𝐚, 𝐦𝐢𝐥𝐥𝐞 𝐥𝐚̈𝐛𝐢 𝐯𝐢𝐢𝐬𝐢𝐧:

“Jüri koolitusel käimise järel omandad sa tööriista, mida on igapäevaselt võimalik lugude rääkimisel kasutada. Koolituspäev oli täis praktilisi ülesandeid, et õpitavaid võtteid koheselt sinule oluliste teemade käsitlemisel rakendada. See võimaldas õpetatud metoodika omandada kiiresti ning koolituse järel on oma oskusi võimalik iseseisvalt edasi arendada.”

“Tegu on hädavajaliku koolitusega kõigile neile, kes peavad inimestega suhtlema aga tunnevad, et ei oska või ei tea, kuidas inimestes huvi ja tähelepanu oma loo lõpuni hoida. Siit saad teadmised ja vahendid, kuidas oma lugusid formuleerida nii, et need oleks konkreetsed, lühikesed ja põnevad. Kohustuslik müüginimestele!”

“Siiralt meeldis praktika, kus sai suhelda ja proovile panna just õpitud uued teadmised. Koolituse käigus sain õppida ja harjutada suhtlemist uute inimestega, kellega olin hetk tagasi tutvunud. Äärmiselt tänulik olen Jüri ja Merlinile, et nad minu kutsusid ja ei kahetse hetkegi, et koolituse läbisin koos meeldiva seltskonnaga.”

Kui soovid, et tuleksin koolitama sinu töökollektiivi, võta minuga ühendust!